Masz pytanie?

Nasza oferta

Źródła światła

Sprzedajemy źródła światła takich firm jak NARVA, PHILIPS, OSRAM, HEJALUKS, SYLVANIA, TUNGSRAM i innych w zależności od potrzeb i upodobań naszych klientów. Wszystkich nie ma potrzeby zamieszczać w naszej ofercie "wizualnej". Staramy się sprzedawać na naszym rynku produkty dobrej jakości, spełniające wymogi regulacyjne ECE (Europejska Komisja Gospodarcza) i posiadające CERTYFIKATY w tym ISO/TS 16949, DIN EN ISO 14001, ECE 37.

Oprócz źródeł światła posiadamy w swojej ofercie: oprawki do żarówek, końcówki elektryczne (konektorki), przewody elektryczne, koszulki izolacyjne PCV, koszulki termokurczliwe, taśmy izolacyjne PCV i tekstylne.

Lampy

Zajmujemy się sprzedażą lamp i urządzeń odblaskowych do samochodów osobowych, ciężarowych, autobusów, ciągników, przyczep, naczep, maszyn rolniczych, wózków widłowych, pługów, odśnieżarek, maszyn drogowych, koparko-ładowarek itp. W tym zakresie współpracujemy z renomowanymi polskimi producentami, między innymi firmami: WAŚ czy WESEM, których produkty posiadają homologację europejską. Wyroby tych producentów spełniają wszelkie wymagania w zakresie bezpieczeństwa jazdy i posiadają nowoczesne wzornictwo i najnowsze rozwiązania technologiczne.

Chemia motoryzacyjna

Akcesoria

 

Wszystkie nazwy, znaki firmowe lub towarowe oraz numery katalogowe należą do ich właścicieli i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Mimo dołożenia wszelkich starań nie gwarantujemy, że publikowane dane techniczne nie zawierają uchybień lub błędów, które nie mogą być podstawą do roszczeń.

Facebook