Masz pytanie?

Ostrzegawcze LED

  • Ostrzegawcze LED

Lampy ostrzegawcze LED W112 (12-24V)

7 homologowanych programów
PRODUKT POLSKI

Nowe, unikalne diodowe lampy ostrzegawcze W112 zaprojektowane zostały aby wyjść na przeciw zapotrzebowaniu rynku.W zależności od programu lampy cechują się poborem mocy od 14W do 27W.

Wszystkie 7 programów, łącznie z rotującym światłem zostało zhomologowanych zgodnie z regulaminem ECE R65. Programy te różnią się od siebie rodzajem światła oraz częstotliwością błysku. Lampa jest wielonapięciowa, tzn. pracować może zarówno w instalacjach 12V jak i 24V. Posiada homologację kompaktybilności elektromagnetycznej R10, co oznacza, że nie emituje zakłóceń elektromagnetycznych oraz jest na nie odporna.

Dzięki wykonaniu wszystkich komponentów lampy z najwyższej jakości poliwęglanu jest ona bardzo odporna na uderzenia mechaniczne, wstrząsy, oraz na wyskie jak i niskie temperatury.

W jednym z wariantów, poza magnesem lampa dodatkowo posiada gumową przyssawkę, która wspomaga zamocowanie lampy do pojazdu. Dzięki podwójnemu zabezpieczeniu lampę można stosować przy prędkości maksymalnej 250km/h, co potwierdzają stosowne certyfikaty.

Lampa występuje w różnych konfiguracjach, m.in. z kablem spiralnym i wtyczką do gniazda zapalniczki.

  • Ostrzegawcze LED
  • Ostrzegawcze LED
  • Ostrzegawcze LED
  • Ostrzegawcze LED
Facebook